11.8.2010 | Aktuality

Policie hledá svědky srážky
V neděli 8. srpna v 15.35 došlo k nehodě u křižovatky silnic vedoucích od Huštěnovic ke Starému Městu. Křižovatkou směrem od Huštěnovic k ulici Tovární přejel čtrnáctiletý chlapec na horském kole. Ve stejném směru jej předjížděla modrá Škoda Fabie. Z dosud nejasných příčin a za nejasných okolností došlo ke střetu auta s kolem. Nezletilý cyklista narazil do předního skla a zůstal ležet na silnici se zraněním. Řidič auta zůstal na místě a přivolal chlapci pomoc. Policisté žádají případné svědky průběhu nehody, aby volali na linku 158 nebo se dostavili osobně na hradišťský dopravní inspektorát.
Policisté se zaměřili na cyklisty
Policisté z preventivně informační skupiny společně s dvoučlennou cyklohlídkou z obvodního oddělení Uherské Hradiště vyrazili na stezku pro cyklisty, aby cyklistům připomněli pravidla, kterými se provoz na těchto stezkách řídí. Kontrolovali i povinné vybavení kola a upozorňovali na možná nebezpečí spojená se špatnou výbavou. Cyklisté rovněž obdrželi letáčky s radami.
obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.