11.8.2010 | Aktuality

Policie hledá svědky srážky
V neděli 8. srpna v 15.35 došlo k nehodě u křižovatky silnic vedoucích od Huštěnovic ke Starému Městu. Křižovatkou směrem od Huštěnovic k ulici Tovární přejel čtrnáctiletý chlapec na horském kole. Ve stejném směru jej předjížděla modrá Škoda Fabie. Z dosud nejasných příčin a za nejasných okolností došlo ke střetu auta s kolem. Nezletilý cyklista narazil do předního skla a zůstal ležet na silnici se zraněním. Řidič auta zůstal na místě a přivolal chlapci pomoc. Policisté žádají případné svědky průběhu nehody, aby volali na linku 158 nebo se dostavili osobně na hradišťský dopravní inspektorát.
Policisté se zaměřili na cyklisty
Policisté z preventivně informační skupiny společně s dvoučlennou cyklohlídkou z obvodního oddělení Uherské Hradiště vyrazili na stezku pro cyklisty, aby cyklistům připomněli pravidla, kterými se provoz na těchto stezkách řídí. Kontrolovali i povinné vybavení kola a upozorňovali na možná nebezpečí spojená se špatnou výbavou. Cyklisté rovněž obdrželi letáčky s radami.
obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>