11.8.2010 | Aktuality

Policie hledá svědky srážky
V neděli 8. srpna v 15.35 došlo k nehodě u křižovatky silnic vedoucích od Huštěnovic ke Starému Městu. Křižovatkou směrem od Huštěnovic k ulici Tovární přejel čtrnáctiletý chlapec na horském kole. Ve stejném směru jej předjížděla modrá Škoda Fabie. Z dosud nejasných příčin a za nejasných okolností došlo ke střetu auta s kolem. Nezletilý cyklista narazil do předního skla a zůstal ležet na silnici se zraněním. Řidič auta zůstal na místě a přivolal chlapci pomoc. Policisté žádají případné svědky průběhu nehody, aby volali na linku 158 nebo se dostavili osobně na hradišťský dopravní inspektorát.
Policisté se zaměřili na cyklisty
Policisté z preventivně informační skupiny společně s dvoučlennou cyklohlídkou z obvodního oddělení Uherské Hradiště vyrazili na stezku pro cyklisty, aby cyklistům připomněli pravidla, kterými se provoz na těchto stezkách řídí. Kontrolovali i povinné vybavení kola a upozorňovali na možná nebezpečí spojená se špatnou výbavou. Cyklisté rovněž obdrželi letáčky s radami.
obrázek
 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

11.8.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>