16.8.2010 | Aktuality

Místo mobilu poslal brambory
Částku 5 000 korun zaslal prodejci přes internet dvacetiletý mladík z Uherského Hradiště. Za ně měl obdržet mobilní telefon. Očekávaný balíček, který si po týdnu převzal na poště, však místo telefonu obsahoval dvě brambory. Podvodnému prodejci za tento přestupek proti majetku hrozí až patnáctitisícová pokuta. Policie doporučuje, aby kupující upřednostnili raději osobní odběr zboží.

Vydával se za čističe kanálů
Muž ve žluté reflexní vestě navštívil prodejnu občerstvení v Havlíčkově ulici, kde prodavačkám oznámil, že jde čistit kanály. Ženy mu dokonce nabídly chlebíček, který odmítl, a nechaly jej, ať odpady a kanály zkontroluje. Při „kontrole“ jednotlivých odtoků zůstal muž v místnosti sám a poté zmizel. Stejně jako peněženky dvou prodavaček. Jedna v ní měla pět set korun, druhá tisícovku a platební kartu, u níž měla na papírku napsaný kód. Dle popisu žen byl pachatelem muž ve věku kolem pětačtyřiceti let, 180 cm vysoký, s velkým břichem, snědé pleti, tmavých kratších vlasů. Chyběl mu jeden přední horní zub a další zuby měl dosti zkažené. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu neoprávněného opatření platební karty, za což mu ze zákona hrozí až dva roky vězení.
Notebook mu ukradli takřka před nosem
Muž vracející se ze služební cesty autem zastavil u zadní části panelového domu v ulici Průmyslová. Na chodník si vyskládal všechna svá zavazadla a předal auto kolegovi. Poté začal zavazadla postupně odnášet do bytu. Doma zjistil, že mu chybí kožená brašna s notebookem v celkové hodnotě 35 000 korun. Muž přišel dále o různé písemnosti a certifikát v hodnotě 2 500 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>