16.8.2010 | Aktuality

Místo mobilu poslal brambory
Částku 5 000 korun zaslal prodejci přes internet dvacetiletý mladík z Uherského Hradiště. Za ně měl obdržet mobilní telefon. Očekávaný balíček, který si po týdnu převzal na poště, však místo telefonu obsahoval dvě brambory. Podvodnému prodejci za tento přestupek proti majetku hrozí až patnáctitisícová pokuta. Policie doporučuje, aby kupující upřednostnili raději osobní odběr zboží.

Vydával se za čističe kanálů
Muž ve žluté reflexní vestě navštívil prodejnu občerstvení v Havlíčkově ulici, kde prodavačkám oznámil, že jde čistit kanály. Ženy mu dokonce nabídly chlebíček, který odmítl, a nechaly jej, ať odpady a kanály zkontroluje. Při „kontrole“ jednotlivých odtoků zůstal muž v místnosti sám a poté zmizel. Stejně jako peněženky dvou prodavaček. Jedna v ní měla pět set korun, druhá tisícovku a platební kartu, u níž měla na papírku napsaný kód. Dle popisu žen byl pachatelem muž ve věku kolem pětačtyřiceti let, 180 cm vysoký, s velkým břichem, snědé pleti, tmavých kratších vlasů. Chyběl mu jeden přední horní zub a další zuby měl dosti zkažené. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu neoprávněného opatření platební karty, za což mu ze zákona hrozí až dva roky vězení.
Notebook mu ukradli takřka před nosem
Muž vracející se ze služební cesty autem zastavil u zadní části panelového domu v ulici Průmyslová. Na chodník si vyskládal všechna svá zavazadla a předal auto kolegovi. Poté začal zavazadla postupně odnášet do bytu. Doma zjistil, že mu chybí kožená brašna s notebookem v celkové hodnotě 35 000 korun. Muž přišel dále o různé písemnosti a certifikát v hodnotě 2 500 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

16.8.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>