7.4.2010 | Aktuality

Zatčen vykradač chat

Vloupal se do několika rekreačních objektů u Osvětiman a Stříbrnic. Policisté již předem vytipovaného a několikrát trestaného muže zadrželi o víkendu v lese poblíž chat. Zatím mu prokázali celkem deset vloupání. V chatách hledal především místo pro nocleh a něco k jídlu, k pití a ke zpeněžení. Čtyřicetiletý muž způsobil škodu 16 500 Kč. Bylo mu sděleno obvinění z několika trestných činů, za které mu hrozí až tři roky vězení.Opilý mladík si troufl na policistu

Devatenáctiletý opilý mladík obtěžoval v pátek 2. dubna odpoledne obsluhu i hosty jednoho z barů v centru Uherského Hradiště. Mladík poté slovně i fyzicky napadl přivolaného policistu. Muž byl poté za spolupráce dalších policistů zadržen a odveden na policejní oddělení. Za spáchání trestného činu násilí proti úřední osobě si může vykoledovat až čtyři roky vězení.Velikonoce na silnicích

Za účasti dvaapadesáti policistů bylo z pátku na sobotu a v pondělí dopoledne zkontrolováno více než sedm set aut a motorek. Policisté zjistili devadesát přestupků. Dvaadvacetkrát jeli řidiči rychleji, než daný úsek povoloval. Ve dvou případech policisté uložili kauce. Za jízdu přes 100 km/hod. Starým Hrozenkovem musel slovenský řidič na místě zaplatit kauci 5 000 Kč, jinak by mu auto bylo zajištěno. Stejnou kauci uložili policisté muži, který stejným úsekem projížděl rychlostí 77 km/hod. Muži nevadilo ani to, že chvíli předtím dostal pokutu za vysokou rychlost v okolí Uherského Brodu. Policisté zaznamenali i jednu havárii opilého řidiče, která se však obešla bez zranění.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

7.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>