17.4.2010 | Aktuality

Hned dva domy ve Starém Městě byly během jedné noci vykradeny. Zloděj využil toho, že domy spolu sousedící zahradou nebyly právě směrem ze zahrady uzamčeny. V jednom domě zmizelo asi 1 000 korun a šperky v celkové hodnotě 17 000 korun. Z druhého domu si zloděj odnesl hotovost ve výši 1 000 korun. Nutno podotknout, že v obou domech spali v té době jejich majitelé.


Vybíráním z účtu okradla družka svého přítele o 40 000 korun. Odhalily ji videokamery umístěné u bankomatů. Žena si bez mužova vědomí půjčovala jeho platební kartu a vybírala hotovost za bankomatů v Uherském Hradišti a Starém Městě.


Ve čtvrtek 15. dubna nad ránem došlo na obchvatu Uherského Hradiště k vážné dopravní nehodě. Třiapadesátiletý řidič škodovky pod vlivem mikrospánku vjel protisměru, kde se čelně střetl s kamionem ze Slovenska. Řidič osobního auta utrpěl vážné zranění nohou, nikdo další zraněn nebyl. Celková škoda na obou vozidlech překročila půl milionu korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.4.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.