17.4.2010 | Aktuality

Hned dva domy ve Starém Městě byly během jedné noci vykradeny. Zloděj využil toho, že domy spolu sousedící zahradou nebyly právě směrem ze zahrady uzamčeny. V jednom domě zmizelo asi 1 000 korun a šperky v celkové hodnotě 17 000 korun. Z druhého domu si zloděj odnesl hotovost ve výši 1 000 korun. Nutno podotknout, že v obou domech spali v té době jejich majitelé.


Vybíráním z účtu okradla družka svého přítele o 40 000 korun. Odhalily ji videokamery umístěné u bankomatů. Žena si bez mužova vědomí půjčovala jeho platební kartu a vybírala hotovost za bankomatů v Uherském Hradišti a Starém Městě.


Ve čtvrtek 15. dubna nad ránem došlo na obchvatu Uherského Hradiště k vážné dopravní nehodě. Třiapadesátiletý řidič škodovky pod vlivem mikrospánku vjel protisměru, kde se čelně střetl s kamionem ze Slovenska. Řidič osobního auta utrpěl vážné zranění nohou, nikdo další zraněn nebyl. Celková škoda na obou vozidlech překročila půl milionu korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>