25.3.2011 | Aktuality

Z voliéry v Hluku zmizel výr velký
Jistý chovatel z Hluku přišel v úterý 22. března v poledne nakrmit výra velkého, kterého však ve voliéře nenašel, a proto ihned zavolal na policii. Krádeží vycvičeného výra velkého byla hluckému občanskému sdružení s názvem Stanice ochrany fauny způsobena škoda 20 000 korun. Pokud by kdokoliv měl poznatky k osudu výra či k pachatelům krádeže, ať své informace sdělí na linku 158.

Muž ležel mrtvý u sousedů
Buchlovickým policistům oznámil v pondělí starší muž, že pohřešuje svého devětatřicetiletého příbuzného. Doma v obci na Buchlovicku ho policisté nenašli, proto se pustili do prohledávání nejbližšího okolí, kde na chalupě v sousedství objevili rozbité okno. Poté v jedné z místností našli ležet pohřešovaného muže bez známek života. Při ohledání těla nebyly nalezeny žádné stopy násilí. Majitel chalupy zjistil, že z demižonu někdo vypil 2,5 litru slivovice.Srazil ženu na přechodu, policie po něm pátrá
Sedmadvacetiletá žena byla ve čtvrtek 17. března v pět hodin ráno v Jarošově sražena autem na přechodu pro chodce u čerpací stanice Benzina. Žena se po nárazu dokázala postavit, a proto řidiči jedoucímu směrem od Uh. Hradiště, který ihned zastavil, řekla, že jí nic není. Řidič poté z místa srážky odjel. Až večer žena oznámila událost na policii. Dopravní policisté proto vyzývají řidiče či případné svědky, aby se přihlásili uherskohradišťským policistům nebo zavolali na linku 158.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

25.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.