25.3.2011 | Aktuality

Z voliéry v Hluku zmizel výr velký
Jistý chovatel z Hluku přišel v úterý 22. března v poledne nakrmit výra velkého, kterého však ve voliéře nenašel, a proto ihned zavolal na policii. Krádeží vycvičeného výra velkého byla hluckému občanskému sdružení s názvem Stanice ochrany fauny způsobena škoda 20 000 korun. Pokud by kdokoliv měl poznatky k osudu výra či k pachatelům krádeže, ať své informace sdělí na linku 158.

Muž ležel mrtvý u sousedů
Buchlovickým policistům oznámil v pondělí starší muž, že pohřešuje svého devětatřicetiletého příbuzného. Doma v obci na Buchlovicku ho policisté nenašli, proto se pustili do prohledávání nejbližšího okolí, kde na chalupě v sousedství objevili rozbité okno. Poté v jedné z místností našli ležet pohřešovaného muže bez známek života. Při ohledání těla nebyly nalezeny žádné stopy násilí. Majitel chalupy zjistil, že z demižonu někdo vypil 2,5 litru slivovice.Srazil ženu na přechodu, policie po něm pátrá
Sedmadvacetiletá žena byla ve čtvrtek 17. března v pět hodin ráno v Jarošově sražena autem na přechodu pro chodce u čerpací stanice Benzina. Žena se po nárazu dokázala postavit, a proto řidiči jedoucímu směrem od Uh. Hradiště, který ihned zastavil, řekla, že jí nic není. Řidič poté z místa srážky odjel. Až večer žena oznámila událost na policii. Dopravní policisté proto vyzývají řidiče či případné svědky, aby se přihlásili uherskohradišťským policistům nebo zavolali na linku 158.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

25.3.2011

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>