9.3.2011 | Aktuality

Novou tradici založil Svaz knihovníků a informačních pracovníků ve spolupráci s firmou SKANSKA, a to oceňování nejlepšího čtenáře. Hlavním kritériem soutěže je počet vypůjčených knih v daném roce. Absolutní vítězkou Knihovny BBB se stala Anna Šustková - čtenářka pobočky Mařatice, která si v loňském roce půjčila celkem 408 knih (průměrně 34 knih za měsíc). Na druhém místě se umístila Zdeňka Hofrová s 356 knihami. Zajímavostí je, že první muž se umístil až na 5. místě. Čtenář s absolutně nejvíce výpůjčkami bude dále hodnocen v krajském a celostátním kole.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.