9.3.2011 | Aktuality

Novou tradici založil Svaz knihovníků a informačních pracovníků ve spolupráci s firmou SKANSKA, a to oceňování nejlepšího čtenáře. Hlavním kritériem soutěže je počet vypůjčených knih v daném roce. Absolutní vítězkou Knihovny BBB se stala Anna Šustková - čtenářka pobočky Mařatice, která si v loňském roce půjčila celkem 408 knih (průměrně 34 knih za měsíc). Na druhém místě se umístila Zdeňka Hofrová s 356 knihami. Zajímavostí je, že první muž se umístil až na 5. místě. Čtenář s absolutně nejvíce výpůjčkami bude dále hodnocen v krajském a celostátním kole.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.