9.3.2011 | Aktuality

Novou tradici založil Svaz knihovníků a informačních pracovníků ve spolupráci s firmou SKANSKA, a to oceňování nejlepšího čtenáře. Hlavním kritériem soutěže je počet vypůjčených knih v daném roce. Absolutní vítězkou Knihovny BBB se stala Anna Šustková - čtenářka pobočky Mařatice, která si v loňském roce půjčila celkem 408 knih (průměrně 34 knih za měsíc). Na druhém místě se umístila Zdeňka Hofrová s 356 knihami. Zajímavostí je, že první muž se umístil až na 5. místě. Čtenář s absolutně nejvíce výpůjčkami bude dále hodnocen v krajském a celostátním kole.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.3.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>