2.3.2011 | Aktuality

Uherskohradišťské rodinné centrum Akropolis pořádá v sobotu 5. března, v době od 10 do 13 hodin, zdarma zábavný program pro rodiny s dětmi. Na svah ve Stupavě jsou zváni dospělí i děti, pro které je připravena škola lyžování, soutěže a drobné odměny. Zváni jsou především tatínci, kteří se rádi vrátí do dětských let. V případě nepříznivého počasí bude vymyšlen náhradní program.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.3.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>