21.6.2010 | Aktuality

Osvětový program, jehož účelem je zábavnou formou upozornit na problematiku péče o seniory v našem městě, se odehraje ve čtvrtek 24. června od 19.30 hod. v Klubu kultury.
Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky, mezi které patří i Uherské Hradiště. Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech týkajících se péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí.
Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora. Návštěvníci budou moci o přestávce napsat odborníkům otázky, které budou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron navíc zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru.Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu. Vstupné je 40 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.6.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>