21.6.2010 | Aktuality

Osvětový program, jehož účelem je zábavnou formou upozornit na problematiku péče o seniory v našem městě, se odehraje ve čtvrtek 24. června od 19.30 hod. v Klubu kultury.
Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky, mezi které patří i Uherské Hradiště. Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech týkajících se péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí.
Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora. Návštěvníci budou moci o přestávce napsat odborníkům otázky, které budou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron navíc zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru.Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu. Vstupné je 40 korun.

 

Komentáře


xiaozheng6666 napsal(a)
10.8.2017 09:24 | 112.5.238.*

2017-8-10 xiaozheng6666 cheap jordans coach outlet store online polo outlet fitflops shoes giuseppe zanotti outletNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.6.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.