21.6.2010 | Aktuality

Osvětový program, jehož účelem je zábavnou formou upozornit na problematiku péče o seniory v našem městě, se odehraje ve čtvrtek 24. června od 19.30 hod. v Klubu kultury.
Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky, mezi které patří i Uherské Hradiště. Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech týkajících se péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí.
Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora. Návštěvníci budou moci o přestávce napsat odborníkům otázky, které budou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron navíc zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru.Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu. Vstupné je 40 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.6.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>