21.6.2010 | Aktuality

Osvětový program, jehož účelem je zábavnou formou upozornit na problematiku péče o seniory v našem městě, se odehraje ve čtvrtek 24. června od 19.30 hod. v Klubu kultury.
Známý moderátor Aleš Cibulka a bavič Vladimír Hron se rozhodli zpopularizovat téma stárnutí ve Zdravých městech České republiky, mezi které patří i Uherské Hradiště. Hlavní protagonisté během představení diskutují s místními odborníky o praktických tématech týkajících se péče o seniory, ale také zdravého a aktivního stárnutí.
Představení je určeno nejen seniorům, ale i rodinným příslušníkům, kteří se věnují nebo v brzké době budou věnovat aktivní péči o seniora. Návštěvníci budou moci o přestávce napsat odborníkům otázky, které budou následně veřejně zodpovězeny. Vladimír Hron navíc zazpívá během večera několik písní ze svého repertoáru.Každý návštěvník akce obdrží dárek od generálního partnera projektu. Vstupné je 40 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.6.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>