9.10.2010 | Aktuality

Letošní jubilejní dvacátý ročník vzdává hold bohaté lidové hudební kultuře Slovanů. Festival je vzácnou příležitostí ozřejmovat a připomínat kořeny tradičního hudebního folkloru a srovnávat funkce a uplatnění nástrojů v různých seskupeních. Festivalem, který potrvá až do neděle, ožilo nejen centrum města, program se odehraje třeba i v Místním kulturním zařízení Míkovíce, ve staroměstském Památníku Velké Moravy anebo na nádvoří zámku v Uherském Ostrohu. Galaprogram festivalu se koná dnes (tj. v sobotu 9. října 2010) od 19.30 hodin v Klubu kultury. Před jeho zahájením proběhne předání cen Vinařská obec roku.

program

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.10.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>