21.2.2011 | Aktuality

Ve středu 16. února byl v Uherském Hradišti zadržen osmadvacetiletý muž z Břeclavska, kterému policisté prozatím prokázali patnáct případů vloupání do rodinných domů nejen na Uherskohradišťsku, ale také v Brně a okolí, s celkovou škodou 760 000 korun. Ke krádežím docházelo vždy za bílého dne v dopoledních hodinách a zloděj se do domů dostával vždy stejným způsobem - skleněné dveře rozbil dlažební kostkou či kamenem. Muž v polovině ledna dopoledne vykradl např. dům v Uherském Ostrohu, odkud si odnesl telefon, notebook, šperky, sportovní tašku, značkové sportovní oblečení a finanční hotovost. Majitelům domu tak způsobil škodu téměř 50 000 korun. Stranou jeho zájmu nezůstal ani o týden později dům v Uherském Hradišti, z něhož ukradl mobily a šperky, které vzápětí rozprodal. Na poslední ze sedmi krádeží, kterých se na Uherskohradišťsku dopustil, se vydal právě ve středu 16. února odpoledne, kdy v rodinném domku v Uherském Hradišti ukradl notebook a digitální fotoaparát za 15 000 korun. Pachateli ze zákona hrozí až osm let ve vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.2.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>