21.2.2011 | Aktuality

Ve středu 16. února byl v Uherském Hradišti zadržen osmadvacetiletý muž z Břeclavska, kterému policisté prozatím prokázali patnáct případů vloupání do rodinných domů nejen na Uherskohradišťsku, ale také v Brně a okolí, s celkovou škodou 760 000 korun. Ke krádežím docházelo vždy za bílého dne v dopoledních hodinách a zloděj se do domů dostával vždy stejným způsobem - skleněné dveře rozbil dlažební kostkou či kamenem. Muž v polovině ledna dopoledne vykradl např. dům v Uherském Ostrohu, odkud si odnesl telefon, notebook, šperky, sportovní tašku, značkové sportovní oblečení a finanční hotovost. Majitelům domu tak způsobil škodu téměř 50 000 korun. Stranou jeho zájmu nezůstal ani o týden později dům v Uherském Hradišti, z něhož ukradl mobily a šperky, které vzápětí rozprodal. Na poslední ze sedmi krádeží, kterých se na Uherskohradišťsku dopustil, se vydal právě ve středu 16. února odpoledne, kdy v rodinném domku v Uherském Hradišti ukradl notebook a digitální fotoaparát za 15 000 korun. Pachateli ze zákona hrozí až osm let ve vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.2.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>