21.2.2011 | Aktuality

Ve středu 16. února byl v Uherském Hradišti zadržen osmadvacetiletý muž z Břeclavska, kterému policisté prozatím prokázali patnáct případů vloupání do rodinných domů nejen na Uherskohradišťsku, ale také v Brně a okolí, s celkovou škodou 760 000 korun. Ke krádežím docházelo vždy za bílého dne v dopoledních hodinách a zloděj se do domů dostával vždy stejným způsobem - skleněné dveře rozbil dlažební kostkou či kamenem. Muž v polovině ledna dopoledne vykradl např. dům v Uherském Ostrohu, odkud si odnesl telefon, notebook, šperky, sportovní tašku, značkové sportovní oblečení a finanční hotovost. Majitelům domu tak způsobil škodu téměř 50 000 korun. Stranou jeho zájmu nezůstal ani o týden později dům v Uherském Hradišti, z něhož ukradl mobily a šperky, které vzápětí rozprodal. Na poslední ze sedmi krádeží, kterých se na Uherskohradišťsku dopustil, se vydal právě ve středu 16. února odpoledne, kdy v rodinném domku v Uherském Hradišti ukradl notebook a digitální fotoaparát za 15 000 korun. Pachateli ze zákona hrozí až osm let ve vězení.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.2.2011

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.