30.10.2010 | Aktuality

Archeoskanzen Modrá zve v sobotu 30. října všechny labužníky na Zamykání skanzenu se zabíjačkou a ochutnávkou pálenek. Na 9 hodin je připravena zabíjačka včetně ochutnávky, ale i prodeje, zabíjačkových dobrot. Ve 13 hodin pak k tanci i poslechu zahraje kapela Lončáci z Modré. V ten samý čas vypukne i ochutnávka pálenek všeho druhu.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.10.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.