20.3.2010 | Aktuality

...bude v mateřských školách zřízených městem probíhat ve dnech 12. až 14. dubna. Žádosti o přijetí do konkrétní mateřské školy podávají pouze zákonní zástupci dětí, které nejsou do této mateřské školy dosud přijaty. Ředitel mateřské školy je podle § 34 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů povinen přijmout přednostně děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Další kriteria pro přijetí do MŠ určuje ředitel či ředitelka zařízení. Bližší informace k zápisu budou vyvěšeny na příslušných mateřských školách a také na jejich internetových stránkách.
- ZŠ a MŠ Větrná 1063, Uh. Hradiště (http://www.zsvychod.uhedu.cz)
- ZŠ a MŠ Pivovarská 200, Uh. Hradiště – Jarošov (http://www.zsjarosov.zkedu.cz)
- MŠ Svatováclavská 943, Uh. Hradiště (http://www.msuh.cz)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.3.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.