20.3.2010 | Aktuality

...bude v mateřských školách zřízených městem probíhat ve dnech 12. až 14. dubna. Žádosti o přijetí do konkrétní mateřské školy podávají pouze zákonní zástupci dětí, které nejsou do této mateřské školy dosud přijaty. Ředitel mateřské školy je podle § 34 odst. 4 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů povinen přijmout přednostně děti v posledním roce před zahájením povinné školní docházky. Další kriteria pro přijetí do MŠ určuje ředitel či ředitelka zařízení. Bližší informace k zápisu budou vyvěšeny na příslušných mateřských školách a také na jejich internetových stránkách.
- ZŠ a MŠ Větrná 1063, Uh. Hradiště (http://www.zsvychod.uhedu.cz)
- ZŠ a MŠ Pivovarská 200, Uh. Hradiště – Jarošov (http://www.zsjarosov.zkedu.cz)
- MŠ Svatováclavská 943, Uh. Hradiště (http://www.msuh.cz)

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.3.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>