3.10.2011 | Aktuality

Ve středu 5. října od 6 do 18 hodin proběhne v uherskohradišťském aquaparku jubilejní 20. ročník Plavecké soutěže měst. Akce je určena převážně rekreačním plavcům všech věkových kategorií. Plavecký bazén bude v tento den zdarma k dispozici každému, kdo bude mít zájem zaplavat si na čas libovolným stylem trať dlouhou 100 metrů. Dosažené výkony pořadatelé ohodnotí podle bodovacích tabulek přizpůsobených věku a pohlaví, kdy každý plavec může obdržet od jednoho do osmadvaceti bodů. U plavců mladších 7 let a starších 60 let pak platí pravidlo, že získávají plný počet bodů za zdolání trati bez ohledu na dosažený čas. Nestartuje se z bloků, ale od okraje bazénu. Do soutěže mohou být zařazeni i zájemci bez trvalého bydliště v daném městě. Pořadí měst bude určeno součtem bodů za 500 nejlepších výkonů.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.10.2011

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>