3.10.2011 | Aktuality

Ve středu 5. října od 6 do 18 hodin proběhne v uherskohradišťském aquaparku jubilejní 20. ročník Plavecké soutěže měst. Akce je určena převážně rekreačním plavcům všech věkových kategorií. Plavecký bazén bude v tento den zdarma k dispozici každému, kdo bude mít zájem zaplavat si na čas libovolným stylem trať dlouhou 100 metrů. Dosažené výkony pořadatelé ohodnotí podle bodovacích tabulek přizpůsobených věku a pohlaví, kdy každý plavec může obdržet od jednoho do osmadvaceti bodů. U plavců mladších 7 let a starších 60 let pak platí pravidlo, že získávají plný počet bodů za zdolání trati bez ohledu na dosažený čas. Nestartuje se z bloků, ale od okraje bazénu. Do soutěže mohou být zařazeni i zájemci bez trvalého bydliště v daném městě. Pořadí měst bude určeno součtem bodů za 500 nejlepších výkonů.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:




opište text z obrázku:

3.10.2011

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.