2.4.2010 | Aktuality

Pokud nemáte ještě plán, co dělat o Velikonoční neděli, máme pro Vás jeden tip. Tip, jak se určitě dobře pobavit a zároveň pomoci. Začít můžete již dnes, když se doma poohlédnete po funkčních věcech (kromě šatstva), které už nepotřebujete a které by se mohly ještě někomu hodit. V neděli se totiž ve staroměstském Sportovním a kulturním centru koná od 15 hodin Velikonoční charitativní bazar. V rámci programu vystoupí složky folklorního souboru Dolinečka a folklorní soubor Dolina.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.4.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>