2.4.2010 | Aktuality

Pokud nemáte ještě plán, co dělat o Velikonoční neděli, máme pro Vás jeden tip. Tip, jak se určitě dobře pobavit a zároveň pomoci. Začít můžete již dnes, když se doma poohlédnete po funkčních věcech (kromě šatstva), které už nepotřebujete a které by se mohly ještě někomu hodit. V neděli se totiž ve staroměstském Sportovním a kulturním centru koná od 15 hodin Velikonoční charitativní bazar. V rámci programu vystoupí složky folklorního souboru Dolinečka a folklorní soubor Dolina.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>