2.4.2010 | Aktuality

Pokud nemáte ještě plán, co dělat o Velikonoční neděli, máme pro Vás jeden tip. Tip, jak se určitě dobře pobavit a zároveň pomoci. Začít můžete již dnes, když se doma poohlédnete po funkčních věcech (kromě šatstva), které už nepotřebujete a které by se mohly ještě někomu hodit. V neděli se totiž ve staroměstském Sportovním a kulturním centru koná od 15 hodin Velikonoční charitativní bazar. V rámci programu vystoupí složky folklorního souboru Dolinečka a folklorní soubor Dolina.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.4.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.