2.4.2010 | Aktuality

Pokud nemáte ještě plán, co dělat o Velikonoční neděli, máme pro Vás jeden tip. Tip, jak se určitě dobře pobavit a zároveň pomoci. Začít můžete již dnes, když se doma poohlédnete po funkčních věcech (kromě šatstva), které už nepotřebujete a které by se mohly ještě někomu hodit. V neděli se totiž ve staroměstském Sportovním a kulturním centru koná od 15 hodin Velikonoční charitativní bazar. V rámci programu vystoupí složky folklorního souboru Dolinečka a folklorní soubor Dolina.


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.4.2010

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>