6.9.2010 | Aktuality

V sobotu 18. září 2010 se uskuteční II. ročník závodu O putovní pohár Města Uherské Hradiště v jízdě na horském kole s názvem MTB Crosscountry. „I okresní město Uherské Hradiště Vám může nabídnout fajnové vychytávky jak ve výjezdech i sjezdech. Závodem určitě nebudou zklamáni ani pravoslavní bikeři, natož hobíci, kteří si přijedou třeba jen protáhnout údy, zakusit závodní atmosféru a porovnat navzájem svou cyklokondičku,“ vzkazují pořadatelé z Juvacykloteamu. Start bude probíhat v ulici 28. října, ta bude v době závodu uzavřena. Zázemí pro závodníky (WC a sprchy) je zajištěno na fotbalovém stadionu. Závod je vyhlášen v celkem 12 kategoriích. Přehled vyhlášených kategorií naleznete zde. Přihlásit se lze na webových stránkách Juvacykloteamu či v prodejně Juvacyklo (100 korun), a to do pátku 10. září. Registrovat se lze i v den závodu, ovšem již za cenu 150 korun. Startovné se platí pouze od kategorie G, tj. od 40 let výše. Měření časů bude probíhat pomocí elektronických čipů.
Pořadatelé upozorňují: Každý závodník bere na vědomí, že jeho účast v tomto závodě bude od něj vyžadovat velké psychické i fyzické vypětí. Nese veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav. Dále nese veškerou zodpovědnost za škodu jím způsobenou na zdraví či věcech, která vznikne jemu, pořadateli nebo třetím osobám před, během, či po závodě. Bude dodržovat pravidla fair-play, bude se chovat šetrně k přírodě a veškerý odpad přiveze do cíle závodu nebo jej nechá u pořadatelů na trati.

Mapa závodu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.9.2010

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>