6.9.2010 | Aktuality

V sobotu 18. září 2010 se uskuteční II. ročník závodu O putovní pohár Města Uherské Hradiště v jízdě na horském kole s názvem MTB Crosscountry. „I okresní město Uherské Hradiště Vám může nabídnout fajnové vychytávky jak ve výjezdech i sjezdech. Závodem určitě nebudou zklamáni ani pravoslavní bikeři, natož hobíci, kteří si přijedou třeba jen protáhnout údy, zakusit závodní atmosféru a porovnat navzájem svou cyklokondičku,“ vzkazují pořadatelé z Juvacykloteamu. Start bude probíhat v ulici 28. října, ta bude v době závodu uzavřena. Zázemí pro závodníky (WC a sprchy) je zajištěno na fotbalovém stadionu. Závod je vyhlášen v celkem 12 kategoriích. Přehled vyhlášených kategorií naleznete zde. Přihlásit se lze na webových stránkách Juvacykloteamu či v prodejně Juvacyklo (100 korun), a to do pátku 10. září. Registrovat se lze i v den závodu, ovšem již za cenu 150 korun. Startovné se platí pouze od kategorie G, tj. od 40 let výše. Měření časů bude probíhat pomocí elektronických čipů.
Pořadatelé upozorňují: Každý závodník bere na vědomí, že jeho účast v tomto závodě bude od něj vyžadovat velké psychické i fyzické vypětí. Nese veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav. Dále nese veškerou zodpovědnost za škodu jím způsobenou na zdraví či věcech, která vznikne jemu, pořadateli nebo třetím osobám před, během, či po závodě. Bude dodržovat pravidla fair-play, bude se chovat šetrně k přírodě a veškerý odpad přiveze do cíle závodu nebo jej nechá u pořadatelů na trati.

Mapa závodu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.9.2010

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.