6.9.2010 | Aktuality

V sobotu 18. září 2010 se uskuteční II. ročník závodu O putovní pohár Města Uherské Hradiště v jízdě na horském kole s názvem MTB Crosscountry. „I okresní město Uherské Hradiště Vám může nabídnout fajnové vychytávky jak ve výjezdech i sjezdech. Závodem určitě nebudou zklamáni ani pravoslavní bikeři, natož hobíci, kteří si přijedou třeba jen protáhnout údy, zakusit závodní atmosféru a porovnat navzájem svou cyklokondičku,“ vzkazují pořadatelé z Juvacykloteamu. Start bude probíhat v ulici 28. října, ta bude v době závodu uzavřena. Zázemí pro závodníky (WC a sprchy) je zajištěno na fotbalovém stadionu. Závod je vyhlášen v celkem 12 kategoriích. Přehled vyhlášených kategorií naleznete zde. Přihlásit se lze na webových stránkách Juvacykloteamu či v prodejně Juvacyklo (100 korun), a to do pátku 10. září. Registrovat se lze i v den závodu, ovšem již za cenu 150 korun. Startovné se platí pouze od kategorie G, tj. od 40 let výše. Měření časů bude probíhat pomocí elektronických čipů.
Pořadatelé upozorňují: Každý závodník bere na vědomí, že jeho účast v tomto závodě bude od něj vyžadovat velké psychické i fyzické vypětí. Nese veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav. Dále nese veškerou zodpovědnost za škodu jím způsobenou na zdraví či věcech, která vznikne jemu, pořadateli nebo třetím osobám před, během, či po závodě. Bude dodržovat pravidla fair-play, bude se chovat šetrně k přírodě a veškerý odpad přiveze do cíle závodu nebo jej nechá u pořadatelů na trati.

Mapa závodu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.9.2010

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>