6.9.2010 | Aktuality

V sobotu 18. září 2010 se uskuteční II. ročník závodu O putovní pohár Města Uherské Hradiště v jízdě na horském kole s názvem MTB Crosscountry. „I okresní město Uherské Hradiště Vám může nabídnout fajnové vychytávky jak ve výjezdech i sjezdech. Závodem určitě nebudou zklamáni ani pravoslavní bikeři, natož hobíci, kteří si přijedou třeba jen protáhnout údy, zakusit závodní atmosféru a porovnat navzájem svou cyklokondičku,“ vzkazují pořadatelé z Juvacykloteamu. Start bude probíhat v ulici 28. října, ta bude v době závodu uzavřena. Zázemí pro závodníky (WC a sprchy) je zajištěno na fotbalovém stadionu. Závod je vyhlášen v celkem 12 kategoriích. Přehled vyhlášených kategorií naleznete zde. Přihlásit se lze na webových stránkách Juvacykloteamu či v prodejně Juvacyklo (100 korun), a to do pátku 10. září. Registrovat se lze i v den závodu, ovšem již za cenu 150 korun. Startovné se platí pouze od kategorie G, tj. od 40 let výše. Měření časů bude probíhat pomocí elektronických čipů.
Pořadatelé upozorňují: Každý závodník bere na vědomí, že jeho účast v tomto závodě bude od něj vyžadovat velké psychické i fyzické vypětí. Nese veškerou zodpovědnost za svůj zdravotní stav. Dále nese veškerou zodpovědnost za škodu jím způsobenou na zdraví či věcech, která vznikne jemu, pořadateli nebo třetím osobám před, během, či po závodě. Bude dodržovat pravidla fair-play, bude se chovat šetrně k přírodě a veškerý odpad přiveze do cíle závodu nebo jej nechá u pořadatelů na trati.

Mapa závodu naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.9.2010

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>