17.10.2011 | Aktuality

Stalo se tak v sobotu 15. října krátce po půl deváté v centru Uherského Brodu. Do obchodu vstoupili dva muži. Jeden z nich namířil na prodavačku za pultem pistoli a požadoval po ní vydání šperků. Žena mužům předala plata se zlatými náramky, řetízky a dalšími šperky, které si lupiči naskládali do igelitové tašky a poté ze zlatnictví utekli. Při loupeži nedošlo ke zranění, majitelům byla způsobena škoda kolem 1 000 000 korun. Jednalo se o mladé muže štíhlých postav maskované šátky přes obličej a kapucemi přes hlavu. Oba měli světlé mikiny, jeden z nich měl na mikině tmavší vestu a maskáčové kalhoty. Pokud by měl kdokoliv informace k této loupeži nebo k pachatelům, nechť své informace sdělí na linku 158.Zcela jiné starosti pak měli policisté z Uh. Hradiště, kteří museli ve čtvrtek 13. října řešit v jisté hospodě v centru města hádku dvou mužů kvůli velikosti přirození. Dvaačtyřicetiletý muž zde odpoledne popíjel pivo, když si k němu přisedl jemu neznámý muž. Muž se po chvilce zeptal příchozího na velikost jeho přirození, na co mu o čtyři roky mladší muž odpověděl, že je rozhodně větší než jeho. To staršího muže naštvalo a dal mu facku, kterou mu druhý muž obratem vrátil. Když po chvíli dorazily na místo hlídky policistů, muži již byli v klidu. Oběma mužům byla za spáchání přestupku proti občanskému soužití uložena bloková pokuta ve výši 1 000 korun.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

17.10.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.