21.12.2012 | Slovácká kuchařka
Vánoční předkrm

Štědrý deň. Kyselica je navařená, kapr nasmažený. V rádiu hrajú koledy a v televizi pohádky. Ale Vánoce stejně začnú teprú až namastíme medem první oplatek.


Potřebujeme:
Vánoční oplatky, med.

Postup:
Jeden člen rodiny mastí po jednom oplatky medem a rozdává ich přítomným u štědrovečerního stolu.

zdroj: http://kucharkazeslovacka.ic.cz

 

Komentáře


watch napsal(a)
29.5.2018 08:21 | 104.237.86.*

In addition to rolex replica using the double bezel, ultra-thin appearance, elegant omega replica low-key pointers and other aesthetic elements, the rolex replica watches new watch incorporates a retrograde week window and an replica rolex extra-large calendar window.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

21.12.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>