24.5.2012 | Tip na víkend

Tradiční a slavná vlčnovská Jízda králů se koná tento víkend 25. až 27. května 2012. Letošním králem byl zvolen Martin Matušík, jeho pobočníky pak Přemysl Křeháček a Filip Křapa. Raritou letošní Jízdy králů je skutečnost, že je to v historii poprvé, co koná coby událost zapsaná byla 27. listopadu loňského roku do Reprezentativního seznamu nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO.Hlavní program začne v neděli 27. května v 9 hodin průvodem královské družiny a krále
k obecnímu úřadu, chybět nebude ani přijetí u starosty obce. Jízda králů se pak v 11.30 vydá na obchůzku obcí. V 11 hodin se v amfiteátru koná Zpívání pro krála. V pořadu hostujících souborů, sborů a muzik vystoupí např. Divadélko jízdy králů z Hluku, FS Kunovjan, CM Kunovjan a řada dalších. Součástí programu letošní Jízdy králů je rovněž několik výstav a filmových produkcí. Rámcový program akce naleznete zde.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.5.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.