29.6.2012 | Tip na víkend

Na zajímavou akci s názvem Krojované odpoledne jsou v neděli 1. července 2012 od 15.30 hodin do Ostrožské Nové Vsi zváni všichni milovníci folkloru. Program, který se bude konat na místní lázeňské kolonádě, bude zaměřen na představení novoveského kroje, a to od nejmenších až po seniory.V programu také vystoupí všechny místní taneční i pěvecké soubory a zahraje cimbálová muzika Banda. Na akci s dobrovolným vstupným zve Folklórní sdružení Novovešťan a místní sirnaté lázně.

 

Komentáře


fghdfg napsal(a)
5.6.2018 05:09 | 104.237.91.*

Centuries later, the IWC watch rolex replica was still able to rejoice at the original request of two Portuguese customers. In the 1930s, the prevailing fashion at that time was a small Art Deco style replica rolex watch, and the two customers demanded that IWC replica watches uk develop a large-scale replica watches with all the advantages of its ancestor's marine timer.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>