2.6.2012 | Tip na víkend

V sobotu 2. června 2012 jsou rodiny s dětmi zváni do Popovic na Pohádkový les. Putování lesem plným pohádkových postav, kouzelných úkolů a sladkých odměn pořádá popovický Klub žen.Na akci nebude chybět ani možnost občerstvení, skákací hrad a dětská diskotéka. Začátek je ve 14.30 před areálem Amfiku Bukovina, startovné činí 30 korun. V případě deště se akce přesouvá do haly areálu Amfiku Bukovina.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.