2.6.2012 | Tip na víkend

V sobotu 2. června 2012 jsou rodiny s dětmi zváni do Popovic na Pohádkový les. Putování lesem plným pohádkových postav, kouzelných úkolů a sladkých odměn pořádá popovický Klub žen.Na akci nebude chybět ani možnost občerstvení, skákací hrad a dětská diskotéka. Začátek je ve 14.30 před areálem Amfiku Bukovina, startovné činí 30 korun. V případě deště se akce přesouvá do haly areálu Amfiku Bukovina.

 

Komentáře


ghkfgh napsal(a)
5.6.2018 05:10 | 104.237.91.*

The chronograph replica watches timepiece has an extra device to measure and rolex replica display the elapsed time. This omega replica watches particularly useful complication requires a sophisticated architecture. The most famous form is the "column wheel" rolex replica uk chronograph.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

2.6.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>