22.3.2012 | Tip na víkend

V neděli 25. března 2012 se v Kyjově koná setkání mužských sborů v areálu zdejších sklepů spojené se zpěvy, koštováním vína a přátelským „řečňováním“.Návštěvníkům se tak otevírá jedinečná možnost návštěvy místních sklepů, navíc obohacená zajímavým kulturním programem. Ten začíná ve 14 hodin společným zpěvem sborů a přivítáním u místní radnice. Odtud pak průvod vyjde ke sklepům na Šištót, kde budou po dobu akce otevřeny sklepy místních vinařů. Akci hudebně doprovodí sbory a cimbálové muziky ze širokého okolí. 

Komentáře


ffghsfgh napsal(a)
5.6.2018 05:11 | 104.237.91.*

The chronograph led the renaissance of rolex replica uk mechanical watches in the late 1980s and provided inspiration for innovations in various technologies and replica watches aesthetics. However, only a handful of rolex replica uk watch manufacturers can manufacture their own omega replica watches chronograph movements.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

22.3.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>