22.3.2012 | Tip na víkend

V neděli 25. března 2012 se v Kyjově koná setkání mužských sborů v areálu zdejších sklepů spojené se zpěvy, koštováním vína a přátelským „řečňováním“.Návštěvníkům se tak otevírá jedinečná možnost návštěvy místních sklepů, navíc obohacená zajímavým kulturním programem. Ten začíná ve 14 hodin společným zpěvem sborů a přivítáním u místní radnice. Odtud pak průvod vyjde ke sklepům na Šištót, kde budou po dobu akce otevřeny sklepy místních vinařů. Akci hudebně doprovodí sbory a cimbálové muziky ze širokého okolí. 

Komentáře


ffghsfgh napsal(a)
5.6.2018 05:11 | 104.237.91.*

The chronograph led the renaissance of rolex replica uk mechanical watches in the late 1980s and provided inspiration for innovations in various technologies and replica watches aesthetics. However, only a handful of rolex replica uk watch manufacturers can manufacture their own omega replica watches chronograph movements.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

22.3.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>