9.2.2012 | Tip na víkend

Folklorní studio Buchlovice uspořádá v rámci Dne vína, který se koná v sobotu 11. února 2012 na zámku v Buchlovicích, od 18 hodin aukci šampionů a raritních vín, jejíž výtěžek pomůže Diakonii ČCE – středisku CESTA získat zbývající finanční prostředky na pořízení mobilního zvedáku.Zvedák ulehčí život klientům i pracovníkům střediska, které mimo jiné nabízí formou denního stacionáře služby klientům se středním až těžkým mentálním či kombinovaným postižením ve věku od 6 do 30 let. Za dobu, co Folklorní studio Den vína pořádá, vynesly dobročinné aukce potřebným osobám či organizacím více než 230 tisíc korun. Reprezentativní výstava vín vybraných odrůd se letos zaměří v bílých odrůdách vín na Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Hibernal, Kerner Muškát moravský a Irsai Oliver, v odrůdách červených pak na Svatovavřinecké, Alibernet, Neronet a Merlot.

Program Dne vína:
- 13 hodin, Hotel Buchlovice - humorná konference na téma Víno a moc
- 16 hodin, zámecký sklep - košt vín (hraje CM Rubáš)
- 18 hodin, zámecký sklep - aukce šampionů a vzácných vín

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.2.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>