9.2.2012 | Tip na víkend

Folklorní studio Buchlovice uspořádá v rámci Dne vína, který se koná v sobotu 11. února 2012 na zámku v Buchlovicích, od 18 hodin aukci šampionů a raritních vín, jejíž výtěžek pomůže Diakonii ČCE – středisku CESTA získat zbývající finanční prostředky na pořízení mobilního zvedáku.Zvedák ulehčí život klientům i pracovníkům střediska, které mimo jiné nabízí formou denního stacionáře služby klientům se středním až těžkým mentálním či kombinovaným postižením ve věku od 6 do 30 let. Za dobu, co Folklorní studio Den vína pořádá, vynesly dobročinné aukce potřebným osobám či organizacím více než 230 tisíc korun. Reprezentativní výstava vín vybraných odrůd se letos zaměří v bílých odrůdách vín na Ryzlink rýnský, Ryzlink vlašský, Hibernal, Kerner Muškát moravský a Irsai Oliver, v odrůdách červených pak na Svatovavřinecké, Alibernet, Neronet a Merlot.

Program Dne vína:
- 13 hodin, Hotel Buchlovice - humorná konference na téma Víno a moc
- 16 hodin, zámecký sklep - košt vín (hraje CM Rubáš)
- 18 hodin, zámecký sklep - aukce šampionů a vzácných vín

 

Komentáře


Nanomite napsal(a)
24.12.2018 04:27 | 14.231.174.*

Wow! Přál bych si, abych se mohl připojit. Zní to úžasně a myslím, že tam vidím spoustu vzácných lahví. www.hotmail.comNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

9.2.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>