3.2.2012 | Tip na víkend

Hned dva dětské karnevaly se konají o tomto víkendu v Uherském Hradišti. Na sobotu 4. února jej připravilo rodinné centrum Akropolis sídlící ve Staré Tenici, o den později pak můžete zavítat do Klubu kultury.V rodinném centru Akropolis je pro děti i jejich rodiče v sobotu od 14 hodin připraven maškarní rej, soutěže a hry. Vstupné na akci činí 30 korun/masky a 50korun/bez masky. Na telefonním čísle 739 403 298 nebo na e-mailu: adelasvozilkova@seznam.cz si pak můžete předem objednat líčení na obličej v ceně 50 korun. Karneval ve velkém sále Klubu kultury bude v neděli zahájen v 15 hodin. Těšit se můžete rovněž na rej masek, ale i na tombolu a vystoupení kouzelníka Jiřího Hadaše. Vstupné je stejné jako na karneval v RC Akropolis.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.2.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>