3.2.2012 | Tip na víkend

Hned dva dětské karnevaly se konají o tomto víkendu v Uherském Hradišti. Na sobotu 4. února jej připravilo rodinné centrum Akropolis sídlící ve Staré Tenici, o den později pak můžete zavítat do Klubu kultury.V rodinném centru Akropolis je pro děti i jejich rodiče v sobotu od 14 hodin připraven maškarní rej, soutěže a hry. Vstupné na akci činí 30 korun/masky a 50korun/bez masky. Na telefonním čísle 739 403 298 nebo na e-mailu: adelasvozilkova@seznam.cz si pak můžete předem objednat líčení na obličej v ceně 50 korun. Karneval ve velkém sále Klubu kultury bude v neděli zahájen v 15 hodin. Těšit se můžete rovněž na rej masek, ale i na tombolu a vystoupení kouzelníka Jiřího Hadaše. Vstupné je stejné jako na karneval v RC Akropolis.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

3.2.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>