20.2.2012 | Tři otázky pro...

zakladatele uherskohradišťského Dámského klubuCo Tě přivedlo k nápadu založit v Uherském Hradišti Dámský klub?

Víceméně se jednalo o spontánní nápad, který se mi v hlavě vyrojil stejně jak spousta dalších nápadů, které však měly jepičí život. Myšlenka založení dámského klubu, navíc v menším městě, byla zpočátku také považována za mírnou utopii. Následně jsem však zjistil, že v dřívějších letech zde několik podobných pokusů bylo, a to byl ten pravý impulz pokusit se o realizaci nápadu. Takže jsem celé léto věnoval přípravám, inspiroval jsem se se na internetu a v závěru jsem začal oslovovat dámy, které pak přijaly pozvání na první setkání do Dáma klubu (damaklub.cz).

Jaká je idea klubu?

Těch cest (či cílů) je několik. Dalo by se říct, že se v mnoha rovinách prolínají. Dámy mohou na společných setkáních potkat jak zajímavé hosty a samotné členky si mohou být vzájemně užitečné, ať již po osobní či po pracovní stránce. Mezi zvanými hosty se také častokrát objevují zástupci neziskových organizací, kterým se snažíme poskytnout prostor k tomu, aby se prezentovali a přibližovali tak sociální problematiku široké veřejnosti.

Jak jsi spokojen za těch několik měsíců, co se dámy na různých místech s různým programem schází?

Každý projekt mi přináší zkušenosti, což je hlavní důvod, proč se do podobných věcí pouštím. Celkově převažuje více pozitivních faktorů, se kterými jsem spokojen. Samozřejmě se také najdou určité nesnáze, ale s tím už člověk musí počítat. Nejdůležitějším faktorem je pro mě spokojenost dam s průběhy jednotlivých setkání. Přál bych si, abych jednou dosáhl spokojenosti všech, a snad se to jednou podaří.

Pozn. red.: Další setkání Dámského klubu se uskuteční v pondělí 27. února od 18 hodin v Restauraci Net. Hostem bude tentokrát např. herec Slováckého divadla David Vaculík či znalec vína Ivo Kaňovský.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.2.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>