20.2.2012 | Tři otázky pro...

zakladatele uherskohradišťského Dámského klubuCo Tě přivedlo k nápadu založit v Uherském Hradišti Dámský klub?

Víceméně se jednalo o spontánní nápad, který se mi v hlavě vyrojil stejně jak spousta dalších nápadů, které však měly jepičí život. Myšlenka založení dámského klubu, navíc v menším městě, byla zpočátku také považována za mírnou utopii. Následně jsem však zjistil, že v dřívějších letech zde několik podobných pokusů bylo, a to byl ten pravý impulz pokusit se o realizaci nápadu. Takže jsem celé léto věnoval přípravám, inspiroval jsem se se na internetu a v závěru jsem začal oslovovat dámy, které pak přijaly pozvání na první setkání do Dáma klubu (damaklub.cz).

Jaká je idea klubu?

Těch cest (či cílů) je několik. Dalo by se říct, že se v mnoha rovinách prolínají. Dámy mohou na společných setkáních potkat jak zajímavé hosty a samotné členky si mohou být vzájemně užitečné, ať již po osobní či po pracovní stránce. Mezi zvanými hosty se také častokrát objevují zástupci neziskových organizací, kterým se snažíme poskytnout prostor k tomu, aby se prezentovali a přibližovali tak sociální problematiku široké veřejnosti.

Jak jsi spokojen za těch několik měsíců, co se dámy na různých místech s různým programem schází?

Každý projekt mi přináší zkušenosti, což je hlavní důvod, proč se do podobných věcí pouštím. Celkově převažuje více pozitivních faktorů, se kterými jsem spokojen. Samozřejmě se také najdou určité nesnáze, ale s tím už člověk musí počítat. Nejdůležitějším faktorem je pro mě spokojenost dam s průběhy jednotlivých setkání. Přál bych si, abych jednou dosáhl spokojenosti všech, a snad se to jednou podaří.

Pozn. red.: Další setkání Dámského klubu se uskuteční v pondělí 27. února od 18 hodin v Restauraci Net. Hostem bude tentokrát např. herec Slováckého divadla David Vaculík či znalec vína Ivo Kaňovský.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.2.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>