8.7.2011 | Tři otázky pro...

ředitele uherskohradišťského aquaparku
Jak jste spokojen s návštěvností venkovního areálu aquaparku?


Zatím se o spokojenosti nedá hovořit. Vše je závislé na počasí. Od 20. června, kdy byl venkovní areál otevřen pro veřejnost, byl vlivem chladného nepříznivého počasí otevřen do dnešního dne (7.7. - pozn. red.) jen sedmkrát. I přesto všechno jej navštívilo bezmála 4 000 návštěvníků. Zatím nejvyšší návštěvnost byla 6. července, kdy bylo počasí již příznivé, a kdy venkovní areál navštívilo 1 294 návštěvníků. S rostoucími teplotami očekáváme návštěvnost ještě vyšší.


Objevily se nějaké nedostatky po otevření a co podle Vás lidé nejvíce oceňují?


Dá se říci, že nedostatky zásadního charakteru, které by měly vliv na chod aquaparku, se nevyskytly. Samozřejmě že drobnosti, na které během zkušebního provozu přicházíme, okamžitě řešíme. Tak, aby návštěvník v žádné případě nepocítil, že se nějaký nedostatek vyskytl. Ohlasy na venkovní areál mám vesměs kladné. Líbí se celkové uspořádání venkovního areálu a také možnost návštěvníků využívat současně tobogány a venkovní vyhřívaný bazén, který je společný pro venkovní i vnitřní areál. Pro příjemně strávené chvilky jsme návštěvníkům připravili kromě sportovních plážových hřišť také stolní tenis, aquazorbing a obří šachy. Pro slunění má návštěvník možnost vybrat si místečko na travnatém povrchu o velikosti 11 000 m2.


Plánujete do konce léta ještě nějaké novinky?


Nějaké zásadní změny se určitě nechystají. Budeme však pozorně sledovat reakce a připomínky návštěvníků, abychom nabízené služby mohli zkvalitňovat tak, aby byli lidé maximálně spokojeni.

 

Komentáře


dgb napsal(a)
20.9.2018 09:09 | 104.237.86.*

The long curly hair style that hair extensions looks a little fluffy effect is undoubtedly a wig hair wigs series that makes women's hearts love. The big hair extensions rolls of hair bloom in the most beautiful arc, dyed a brownish yellow hair extensions uk hair color, stylish and temperament!Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2011

V úterý 26. února a ve čtvrtek 28. února bude z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v centru Uherského Hradiště přerušena dodávka elektrické energie. V úterý 26. února je přerušení naplánováno na dobu od 7.30 do 10.30 hodin, ve čtvrtek 28. února pak na dobu od 7.30 do 15.30 hodin. Seznam míst, kterých se vypnutí elektrické energie týká, najdete na Úřední desce na webovém portále města Uherské Hradiště.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>