8.7.2011 | Tři otázky pro...

ředitele uherskohradišťského aquaparku
Jak jste spokojen s návštěvností venkovního areálu aquaparku?


Zatím se o spokojenosti nedá hovořit. Vše je závislé na počasí. Od 20. června, kdy byl venkovní areál otevřen pro veřejnost, byl vlivem chladného nepříznivého počasí otevřen do dnešního dne (7.7. - pozn. red.) jen sedmkrát. I přesto všechno jej navštívilo bezmála 4 000 návštěvníků. Zatím nejvyšší návštěvnost byla 6. července, kdy bylo počasí již příznivé, a kdy venkovní areál navštívilo 1 294 návštěvníků. S rostoucími teplotami očekáváme návštěvnost ještě vyšší.


Objevily se nějaké nedostatky po otevření a co podle Vás lidé nejvíce oceňují?


Dá se říci, že nedostatky zásadního charakteru, které by měly vliv na chod aquaparku, se nevyskytly. Samozřejmě že drobnosti, na které během zkušebního provozu přicházíme, okamžitě řešíme. Tak, aby návštěvník v žádné případě nepocítil, že se nějaký nedostatek vyskytl. Ohlasy na venkovní areál mám vesměs kladné. Líbí se celkové uspořádání venkovního areálu a také možnost návštěvníků využívat současně tobogány a venkovní vyhřívaný bazén, který je společný pro venkovní i vnitřní areál. Pro příjemně strávené chvilky jsme návštěvníkům připravili kromě sportovních plážových hřišť také stolní tenis, aquazorbing a obří šachy. Pro slunění má návštěvník možnost vybrat si místečko na travnatém povrchu o velikosti 11 000 m2.


Plánujete do konce léta ještě nějaké novinky?


Nějaké zásadní změny se určitě nechystají. Budeme však pozorně sledovat reakce a připomínky návštěvníků, abychom nabízené služby mohli zkvalitňovat tak, aby byli lidé maximálně spokojeni.

 

Komentáře


dgb napsal(a)
20.9.2018 09:09 | 104.237.86.*

The long curly hair style that hair extensions looks a little fluffy effect is undoubtedly a wig hair wigs series that makes women's hearts love. The big hair extensions rolls of hair bloom in the most beautiful arc, dyed a brownish yellow hair extensions uk hair color, stylish and temperament!Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

8.7.2011

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>