6.10.2012 | Tři otázky pro...

kandidáta NS-LEV21 pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje


Proč by lidé ve Zlínském kraji měli volit právě Vaši stranu?
Protože my zde prožíváme krizi společnosti a recesi ekonomiky, kterou naše vládní pseudopravicové strany raketově prohlubují, prožíváme vytváření demokratického Bronxu s hlubokými sociálními problémy, což je proti zájmům širokých vrstev obyvatel, které jako levicová strana se 115-ti letou historií hodláme oslovit a reprezentovat. Nabízíme program proti recesi, nezaměstnanosti a zadlužování, nabízíme minimalizaci poplatků a minimalizaci spoluúčasti pacientů ve zdravotnictví, aby občané nebyli vystaveni ekonomické šikaně. Nabízíme zachovat průběžný důchodový systém jako základ, ke kterému si mohou občané vybrat jako doplňující dobrovolné důchodové připojištění u soukromých penzijních společností.

Co bude Vaší prioritou, bude-li Vaše strana ve vedení Zlínského kraje?
Málo se využívá možnost spolufinancování projektů z fondů Evropské unie, čímž se zatěžuje krajský rozpočet. Chybí dostupnější systém lékařské pohotovosti pro dospělé, pro děti, zubařské. Zlínskému kraji chybí pracovní místa a naši studenti od nás odchází jinam, to je velká výzva ke změně. Máme v NS-LEV21 ekonomy s dlouholetou praxí v podnikatelské sféře nebo i v takových institucích jako Světová banka. NS-LEV21 má kvalitní lidský potenciál.

Co podle Vás Zlínskému kraji nejvíce chybí?
Nejvíce chybí Zlínskému kraji dobudovaní dopravní infrastruktury, ve zdravotnictví stejné finanční podmínky jako mají obyvatelé dalších krajů a například racionální uvažování jak dál s využitím Holešovské zóny.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.10.2012

V úterý 26. února a ve čtvrtek 28. února bude z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v centru Uherského Hradiště přerušena dodávka elektrické energie. V úterý 26. února je přerušení naplánováno na dobu od 7.30 do 10.30 hodin, ve čtvrtek 28. února pak na dobu od 7.30 do 15.30 hodin. Seznam míst, kterých se vypnutí elektrické energie týká, najdete na Úřední desce na webovém portále města Uherské Hradiště.

18.4.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.