6.10.2012 | Tři otázky pro...

kandidáta NS-LEV21 pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje


Proč by lidé ve Zlínském kraji měli volit právě Vaši stranu?
Protože my zde prožíváme krizi společnosti a recesi ekonomiky, kterou naše vládní pseudopravicové strany raketově prohlubují, prožíváme vytváření demokratického Bronxu s hlubokými sociálními problémy, což je proti zájmům širokých vrstev obyvatel, které jako levicová strana se 115-ti letou historií hodláme oslovit a reprezentovat. Nabízíme program proti recesi, nezaměstnanosti a zadlužování, nabízíme minimalizaci poplatků a minimalizaci spoluúčasti pacientů ve zdravotnictví, aby občané nebyli vystaveni ekonomické šikaně. Nabízíme zachovat průběžný důchodový systém jako základ, ke kterému si mohou občané vybrat jako doplňující dobrovolné důchodové připojištění u soukromých penzijních společností.

Co bude Vaší prioritou, bude-li Vaše strana ve vedení Zlínského kraje?
Málo se využívá možnost spolufinancování projektů z fondů Evropské unie, čímž se zatěžuje krajský rozpočet. Chybí dostupnější systém lékařské pohotovosti pro dospělé, pro děti, zubařské. Zlínskému kraji chybí pracovní místa a naši studenti od nás odchází jinam, to je velká výzva ke změně. Máme v NS-LEV21 ekonomy s dlouholetou praxí v podnikatelské sféře nebo i v takových institucích jako Světová banka. NS-LEV21 má kvalitní lidský potenciál.

Co podle Vás Zlínskému kraji nejvíce chybí?
Nejvíce chybí Zlínskému kraji dobudovaní dopravní infrastruktury, ve zdravotnictví stejné finanční podmínky jako mají obyvatelé dalších krajů a například racionální uvažování jak dál s využitím Holešovské zóny.

 

Komentáře


csfn napsal(a)
15.6.2018 09:47 | 104.237.91.*

The watch is equipped with the swiss replica watches Jaeger-LeCoultre 898/1 self-winding fake rolex replica movement, providing 40 hours of best replica watches power reserve and 100 meters of replica watches uk waterproof.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

6.10.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>