5.10.2012 | Tři otázky pro...

kandidáta Nezávislých pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje


Proč by lidé ve Zlínském kraji měli volit právě Vaši stranu?
Nezávislí nenabízejí populistická řešení. Známe pravomoci, které kraj má, víme, co se může na úrovni kraje zajistit a na co kraj nedosáhne. Hlavním cílem je aktivní spolupráce kandidátů na řešení každodenních problémů našich spoluobčanů. Nechceme a nebudeme řešit problémy kraje pod tlakem vyšších politických rozhodnutí, politických směrů a stran.

Jsme závislí pouze na potřebách občanů NAŠEHO kraje. Chceme a budeme pracovat pro občany kraje a pro naše krásné rozmanité území. Naším cílem je mít spokojené obyvatele Valašska, Hané a Slovácka. Jsme připraveni se podílet na prohlubování jejich tradic a neustále posunovat region směrem ke zlepšování životní úrovně.

Co bude Vaší prioritou, bude-li Vaše strana ve vedení Zlínského  kraje?
Jako hlavní prioritu jsme si vytyčili předkládání návrhů změny zákonů vládě a   Poslanecké sněmovně, aby zákony lidem pomáhaly a ne je vháněly do chudoby a firmy do likvidace. Využijeme k tomu legislativní pravomoc, kterou kraj má při předkládání návrhů nových zákonů. Nepřipustíme například privatizaci krajských nemocnic a zasadíme se, aby zmizely vyděračské praktiky exekutorů. V rámci krajům dané zákonodárné iniciativě budeme také usilovat o posílení investic do infrastruktury. Za důležité také považujeme zdůraznění významu regionálních potravin.

Co podle Vás Zlínskému kraji nejvíce chybí?
Nejvíce chybí Zlínskému kraji dobudovaní dopravní infrastruktury, ve zdravotnictví stejné finanční podmínky jako mají obyvatelé dalších krajů a například racionální uvažování, jak dál s využitím Holešovské zóny.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.10.2012

V úterý 26. února a ve čtvrtek 28. února bude z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v centru Uherského Hradiště přerušena dodávka elektrické energie. V úterý 26. února je přerušení naplánováno na dobu od 7.30 do 10.30 hodin, ve čtvrtek 28. února pak na dobu od 7.30 do 15.30 hodin. Seznam míst, kterých se vypnutí elektrické energie týká, najdete na Úřední desce na webovém portále města Uherské Hradiště.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>