5.10.2012 | Tři otázky pro...

kandidáta Nezávislých pro volby do Zastupitelstva Zlínského kraje


Proč by lidé ve Zlínském kraji měli volit právě Vaši stranu?
Nezávislí nenabízejí populistická řešení. Známe pravomoci, které kraj má, víme, co se může na úrovni kraje zajistit a na co kraj nedosáhne. Hlavním cílem je aktivní spolupráce kandidátů na řešení každodenních problémů našich spoluobčanů. Nechceme a nebudeme řešit problémy kraje pod tlakem vyšších politických rozhodnutí, politických směrů a stran.

Jsme závislí pouze na potřebách občanů NAŠEHO kraje. Chceme a budeme pracovat pro občany kraje a pro naše krásné rozmanité území. Naším cílem je mít spokojené obyvatele Valašska, Hané a Slovácka. Jsme připraveni se podílet na prohlubování jejich tradic a neustále posunovat region směrem ke zlepšování životní úrovně.

Co bude Vaší prioritou, bude-li Vaše strana ve vedení Zlínského  kraje?
Jako hlavní prioritu jsme si vytyčili předkládání návrhů změny zákonů vládě a   Poslanecké sněmovně, aby zákony lidem pomáhaly a ne je vháněly do chudoby a firmy do likvidace. Využijeme k tomu legislativní pravomoc, kterou kraj má při předkládání návrhů nových zákonů. Nepřipustíme například privatizaci krajských nemocnic a zasadíme se, aby zmizely vyděračské praktiky exekutorů. V rámci krajům dané zákonodárné iniciativě budeme také usilovat o posílení investic do infrastruktury. Za důležité také považujeme zdůraznění významu regionálních potravin.

Co podle Vás Zlínskému kraji nejvíce chybí?
Nejvíce chybí Zlínskému kraji dobudovaní dopravní infrastruktury, ve zdravotnictví stejné finanční podmínky jako mají obyvatelé dalších krajů a například racionální uvažování, jak dál s využitím Holešovské zóny.

 

Komentáře


20161222 yuanyuan napsal(a)
22.12.2016 09:30 | 199.119.141.*

coach factory outlet

discount oakley sunglasses

polo ralph lauren

michael kors uk

ray bans

birkenstock ukNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

5.10.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

21.2.2013

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.