23.11.2012 | Tři otázky pro...

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 


Co je ve středisku nového?
Jsme rádi, že do našich služeb, kterými je denní stacionář pro klienty se středním až hlubokým mentálním a kombinovaným postižením a poradna rané péče, přichází stále noví klienti. Dále v současné době rekonstruujeme kuchyň v 1. patře sídla střediska a snažíme se ještě více zvelebit klienty nově užívané prostory.

Co středisko v dohledné době čeká?
Za pár dnů, v pondělí 17. prosince, proběhne v denním stacionáři besídka pro rodiče a přátele střediska. Po Novém roce se začneme pomalu připravovat na 15. narozeniny vzniku střediska. I když jeho založení připadá už na leden, hlavní oslavy asi přesuneme na letní měsíce, abychom mohli slavit s našimi příznivci třeba venku na zahradě. Nejvíc práce a času si však teď vyžaduje příprava III. ročníku benefiční módní show HVĚZDY A MÓDA.

Prozradíš nám o ní něco víc?
Přehlídka se bude konat v sobotu 1. prosince od 19 hodin v Klubu kultury v Uherském Hradišti. S humorem a nadsázkou sobě vlastní se na módní molo opět vydají známé osobnosti společenského, kulturního i sportovního života regionu, aby si užily příjemný večer a pomohly získat finanční prostředky pro provoz našich sociálních služeb.
Mezi odvážnými letos nebudou chybět například zpěvačka Kristýna Daňhelová, režisér Robert Bellan, místostarosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha, ale taky fotbalisté 1. FC Slovácko Petr Reinberk a Lukáš Kubáň a jejich kolegyně z ženského týmu Zdeňka Skupinová. Moderovat a kouzlit bude Jirka Hadaš, chybět nebude ani barmanská show a prodejní výstava originálních šperků.
Vstupenky, které jsou mimo jiné slosovatelné o atraktivní ceny (např. šperky Swarovski,  vstupenky do exkluzivního wellness centra, let ultralightem atd.), stojí 250 korun a zakoupit je lze pohodlně přes on-line předprodej Klubu kultury (www.kkuh.cz) nebo osobně v předprodeji Klubu kultury a v Městském informačním centru.

 

Komentáře


good napsal(a)
18.9.2018 12:59 | 103.255.5.*

This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine. www.dailytechnologystudy.com

good napsal(a)
18.9.2018 12:56 | 103.255.5.*

Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information. http://www.dailytechnologystudy.com

lukenlow napsal(a)
11.7.2018 13:36 | 178.165.96.*

The fact that you constantly improve the quality of your content definitely benefits your blog 192.168.l.l

b napsal(a)
15.6.2018 09:46 | 104.237.91.*

The unique double replica watches crowns are used to replica watch set the inner bezel and the replica watches rolex inner spin. Table back through the replica watches sale bottom design.

sfgdf napsal(a)
21.5.2018 05:17 | 119.129.227.*

There are many kinds of replica watches strap material, basic metal and leather. The common precious metal is 18K gold replica watches uk, the swiss replica watches best leather is crocodile skin. Now tungsten steel replica omega, rubber, ceramics, silk, etc. are also commonNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.11.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>