23.11.2012 | Tři otázky pro...

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 


Co je ve středisku nového?
Jsme rádi, že do našich služeb, kterými je denní stacionář pro klienty se středním až hlubokým mentálním a kombinovaným postižením a poradna rané péče, přichází stále noví klienti. Dále v současné době rekonstruujeme kuchyň v 1. patře sídla střediska a snažíme se ještě více zvelebit klienty nově užívané prostory.

Co středisko v dohledné době čeká?
Za pár dnů, v pondělí 17. prosince, proběhne v denním stacionáři besídka pro rodiče a přátele střediska. Po Novém roce se začneme pomalu připravovat na 15. narozeniny vzniku střediska. I když jeho založení připadá už na leden, hlavní oslavy asi přesuneme na letní měsíce, abychom mohli slavit s našimi příznivci třeba venku na zahradě. Nejvíc práce a času si však teď vyžaduje příprava III. ročníku benefiční módní show HVĚZDY A MÓDA.

Prozradíš nám o ní něco víc?
Přehlídka se bude konat v sobotu 1. prosince od 19 hodin v Klubu kultury v Uherském Hradišti. S humorem a nadsázkou sobě vlastní se na módní molo opět vydají známé osobnosti společenského, kulturního i sportovního života regionu, aby si užily příjemný večer a pomohly získat finanční prostředky pro provoz našich sociálních služeb.
Mezi odvážnými letos nebudou chybět například zpěvačka Kristýna Daňhelová, režisér Robert Bellan, místostarosta Uherského Hradiště Stanislav Blaha, ale taky fotbalisté 1. FC Slovácko Petr Reinberk a Lukáš Kubáň a jejich kolegyně z ženského týmu Zdeňka Skupinová. Moderovat a kouzlit bude Jirka Hadaš, chybět nebude ani barmanská show a prodejní výstava originálních šperků.
Vstupenky, které jsou mimo jiné slosovatelné o atraktivní ceny (např. šperky Swarovski,  vstupenky do exkluzivního wellness centra, let ultralightem atd.), stojí 250 korun a zakoupit je lze pohodlně přes on-line předprodej Klubu kultury (www.kkuh.cz) nebo osobně v předprodeji Klubu kultury a v Městském informačním centru.

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

23.11.2012

  • rodinné centrum Akropolis hledá dobrovolníky kteří by chtěli této neziskové organizaci pomoci a zároveň se něco nového přiučit (péče o děti, propagace a výzdoba centra, pořádání akcí, klubová činnost atd.)? 
  • v neděli 24. února 2013 se v Klubu kultury koná od 15 hodin Nedělní čaj s UH SENIOR BANDEM? 
  • tradiční benefiční Kloboukový bál Diakonie ČCE - střediska CESTA se letos uskuteční v sobotu 23. března 2013 v sále uherskohradišťské Reduty? 

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.