• v pátek 20. dubna 2012 zahraje v sále kina Hvězda Michal Prokop se skupinou Framus Five(včetně Luboše Andršta a Jana Hrubého) a že hostem večera bude další hudebník Petr Skoumal?

  • v sobotu 7. dubna 2012 se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti koná již tradiční Velikonoční jarmark?

  • hradišťská Oblastní charita pořádá v pátek 6. dubna 2012 výšlap ke Kapli sv. Rocha spojený s křížovou cestou (sraz v 10 hodin na začátku Vinohradské ulice)?

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.4.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>