• v pátek 20. dubna 2012 zahraje v sále kina Hvězda Michal Prokop se skupinou Framus Five(včetně Luboše Andršta a Jana Hrubého) a že hostem večera bude další hudebník Petr Skoumal?

  • v sobotu 7. dubna 2012 se na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti koná již tradiční Velikonoční jarmark?

  • hradišťská Oblastní charita pořádá v pátek 6. dubna 2012 výšlap ke Kapli sv. Rocha spojený s křížovou cestou (sraz v 10 hodin na začátku Vinohradské ulice)?

 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

1.4.2012

V úterý 26. února a ve čtvrtek 28. února bude z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v centru Uherského Hradiště přerušena dodávka elektrické energie. V úterý 26. února je přerušení naplánováno na dobu od 7.30 do 10.30 hodin, ve čtvrtek 28. února pak na dobu od 7.30 do 15.30 hodin. Seznam míst, kterých se vypnutí elektrické energie týká, najdete na Úřední desce na webovém portále města Uherské Hradiště.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>