• Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr pořádá v pátek 27. dubna 2012 od 9 hodin v přednáškovém sále seminář „Právní aspekty podnikání, management malé a střední firmy“?


  • Knihovna BBB ve spolupráci s městem Uherské Hradiště pořádá ve středu 25. dubna 2012 od 17 hodin v mařatické pobočce přednášku J. Hrabce a P. Pavelčíka na téma NATURA 2000, na které se dozvíte, které z těchto evropsky významných lokalit se nacházejí v oblasti Uherského Hradiště a čím jsou zajímavé?


  • v pátek 27. dubna 2012 můžete v kulturním zařízení ve Véskách v podání napajedelského divadla zhlédnout od 19.30 představení Strašidlo Cantervillské?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.4.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>