• Podnikatelský inkubátor Kunovice - Panský dvůr pořádá v pátek 27. dubna 2012 od 9 hodin v přednáškovém sále seminář „Právní aspekty podnikání, management malé a střední firmy“?


  • Knihovna BBB ve spolupráci s městem Uherské Hradiště pořádá ve středu 25. dubna 2012 od 17 hodin v mařatické pobočce přednášku J. Hrabce a P. Pavelčíka na téma NATURA 2000, na které se dozvíte, které z těchto evropsky významných lokalit se nacházejí v oblasti Uherského Hradiště a čím jsou zajímavé?


  • v pátek 27. dubna 2012 můžete v kulturním zařízení ve Véskách v podání napajedelského divadla zhlédnout od 19.30 představení Strašidlo Cantervillské?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

24.4.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>