• Městský úřad Uh. Hradiště nabízí základním a středním školám v rámci zkvalitnění výuky možnost uspořádání odborných přednášek na různá témata?


  • ve dnech státních svátků 1. května a 8. května 2012 zůstává svoz domovních odpadů beze změn?


  • do 15. května 2012 můžete ve foyer a kavárně kina Hvězda zhlédnout výstavu s názvem Sto let českého skautingu: Skautské stopy v Uherském Hradišti aneb Od Kmene Řvavých k Psohlavcům?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.4.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>