• Městský úřad Uh. Hradiště nabízí základním a středním školám v rámci zkvalitnění výuky možnost uspořádání odborných přednášek na různá témata?


  • ve dnech státních svátků 1. května a 8. května 2012 zůstává svoz domovních odpadů beze změn?


  • do 15. května 2012 můžete ve foyer a kavárně kina Hvězda zhlédnout výstavu s názvem Sto let českého skautingu: Skautské stopy v Uherském Hradišti aneb Od Kmene Řvavých k Psohlavcům?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.4.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

11.2.2013

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

?>