• Městský úřad Uh. Hradiště nabízí základním a středním školám v rámci zkvalitnění výuky možnost uspořádání odborných přednášek na různá témata?


  • ve dnech státních svátků 1. května a 8. května 2012 zůstává svoz domovních odpadů beze změn?


  • do 15. května 2012 můžete ve foyer a kavárně kina Hvězda zhlédnout výstavu s názvem Sto let českého skautingu: Skautské stopy v Uherském Hradišti aneb Od Kmene Řvavých k Psohlavcům?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

30.4.2012

V úterý 26. února a ve čtvrtek 28. února bude z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy v centru Uherského Hradiště přerušena dodávka elektrické energie. V úterý 26. února je přerušení naplánováno na dobu od 7.30 do 10.30 hodin, ve čtvrtek 28. února pak na dobu od 7.30 do 15.30 hodin. Seznam míst, kterých se vypnutí elektrické energie týká, najdete na Úřední desce na webovém portále města Uherské Hradiště.

11.2.2013

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

?>