• podnik MESIT slaví šedesát let existence, a to mimo jiné i výstavou v Klubu kultury přístupnou do 30. května 2012 (denně od 14 do 18 hodin)?


  • nová mařatická krojovaná panenka se už dočkala i svého mužského protějšku?


  • v pátek 19. května 2012 zve Hoffmannovo divadlo do kulturního domu ve Véskách od 19 hodin na zbrusu novou komedii Milenka za dveřmi?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

15.5.2012

Nedá mi, abych se s Vámi nepodělil o svou první delší návštěvu v Uherském Hradišti a jeho blízkém okolí. Jsou to už léta nazpět, kdy mě moje přítelkyně, jež zde strávila dětství, pozvala na proslulé slovácké Slavnosti vína. Ač sám mám kořeny na Hodonínsku a Kyjovsku, tak můj vztah k požitkům těchto krajů byl vždy chladnější. Co já tam vlastně budu dělat? Víno? Slivovice? No ani náhodou.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>