• letní koupaliště uherskohradišťského aquaparku bude po opravách otevřeno ve středu 20. června 2012 ve 14 hodin?


  • čtvrtek 21. června 2012 je Evropským dnem hudby a kino Hvězda jej mimo jiné oslaví koncertem harmonikářky Jany Vébrové či projekcí záznamu představení Lazebník sevillský z Metropolitní opery New York?


  • až do 22. června 2012 můžete navštívit některý z pořadů konaných v rámci festivalu Knihovny BBB určeného k podpoře četby dětí s názvem Hradišťské sluníčko?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.6.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>