• letní koupaliště uherskohradišťského aquaparku bude po opravách otevřeno ve středu 20. června 2012 ve 14 hodin?


  • čtvrtek 21. června 2012 je Evropským dnem hudby a kino Hvězda jej mimo jiné oslaví koncertem harmonikářky Jany Vébrové či projekcí záznamu představení Lazebník sevillský z Metropolitní opery New York?


  • až do 22. června 2012 můžete navštívit některý z pořadů konaných v rámci festivalu Knihovny BBB určeného k podpoře četby dětí s názvem Hradišťské sluníčko?


 

Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

20.6.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

24.8.2012

Na vinařských slavnostech v Polešovicích konajících se v sobotu 25. srpna 2012 v multifunkčním zařízení při místní základní školy proběhne v sobotu 25. srpna 2012 mimo jiné i slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „TOP VÍNO SLOVÁCKA 2012“. Dále je do areálu připraven bohatý kulturní program, degustace všech vín přihlášených do soutěže či ochutnávka potravin z provozoven okresu Uherské Hradiště a BIO vín. 

?>