• populární folková skupina Kalíšek zahraje v pátek 29. června 2012 od 20 hodin na nádvoří uherskohradišťské Reduty a v případě nepříznivého počasí v jejím sále?


  • foyer a sál kina Hvězda hostí do 12. července 2012 výstavu bakalářských a magisterských prací studentů Ateliéru vizuální tvorby v Uh.Hradišti při zlínské Univerzitě Tomáše Bati?


  • další dvě investiční akce chystá v brzké době město Uherské Hradiště, a to opravu tzv. Atria a mařatické hasičské zbrojnice?

 

Komentáře


replica rolex napsal(a)
10.1.2018 04:27 | 104.237.91.*

With the ever-changing watch rolex replica design, watch technology, styling also endless, an assortment of rolex replica watches color style makes people pick the eye, the classic "black and white" color seems to rolex replica uk always tangle of omega replica blackNapsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2012

V neděli 17. února 2013 se v popovickém Amfíku Bukovina koná od 14.30 do 18 hodin v pořadí druhé ROLLER DISCO. K jízdě na in-linech i bruslích dvouřadých bude ve vytápěné hale stylově vyhrávat hudba. Dále bude možno zakoupit teplé nápoje a další občerstvení. Vstup na dráhu vás přijde na 30 korun. 

16.4.2012

Po delší době Vás všechny na Slovácku srdečně zdravím a přicházím s novým tématem určeným právě pro Vás. Stejně jako já okolo sebe určitě hromadíte různé krabičky, přístroje a jiná zařízení, jež pro naši pohodlnost ovládáme dálkovým ovladačem. Proto se nám může stát, že v nepřeberné hromadě „ovládátek“, která se nám na konferenčním stolku kupí, nemůžeme najít ten správný. V lepším případě ho tedy najdeme, ale on si postaví hlavu a nefunguje. Mnohokrát jsem se již setkal s dotazem, jak nastavit levnější typy univerzálního dálkového ovládání, které bylo zakoupeno v supermarketech, u různých vietnamských trhovců apod.

?>
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.
Nacházíte se v archivní části webu, aktuální verze je nyní zde.