• populární folková skupina Kalíšek zahraje v pátek 29. června 2012 od 20 hodin na nádvoří uherskohradišťské Reduty a v případě nepříznivého počasí v jejím sále?


  • foyer a sál kina Hvězda hostí do 12. července 2012 výstavu bakalářských a magisterských prací studentů Ateliéru vizuální tvorby v Uh.Hradišti při zlínské Univerzitě Tomáše Bati?


  • další dvě investiční akce chystá v brzké době město Uherské Hradiště, a to opravu tzv. Atria a mařatické hasičské zbrojnice?

 

Komentáře


edr napsal(a)
22.6.2018 05:12 | 45.56.155.*

The round case is replica rolex attached to the welded lugs and is replica watches fixed with a screw bolt. It is rolex replica slightly inclined and can fit the watch to replica omega the wrist better. It is ergonomic.Napsat komentář

Vaše jméno:

Text komentáře:
opište text z obrázku:

29.6.2012

Je plesová sezóna a tož sme sa vypravili na hasičský. Jak sme sa oblékali, tož můj muž naráz pravil, že už to tak dalej nejde, že sa už pomáli nevejde do plesového obleka a že mosí schudnút. Tož sláva, pomyslela sem si, lebo aj mně by sa nějaká dietka zešla. Po cestě sme vymýšlali, jaké jídla budeme vařit a bez kerých sa budeme moset obejít.

23.11.2012

manažerku PR v Diakonii ČCE – středisku CESTA 

?>